niedziela, 11 grudnia 2011
Wirtualni opiekunowie poszukiwani.

Kochani, nieustająco poszukujemy wirtualnych opiekunów dla naszych kocich podopiecznych.

Każdy Ogonek, chciałby "pod choinką" znaleźć własny dom, jednak to marzenie nie dla wszystkich się spełni. Część naszych Mruczków czeka już tak długo, że powoli stają się częścią naszego życia. Co rok obiecujemy im na uszko, że niebawem wydarzy się w ich życiu coś niezwykłego, że pojawi się człowiek, dla którego staną się najważniejszym kotem, choćby wirtualnie. Jeśli chcecie być częścią życia tych niezwykłych kotów, możecie pomóc nam spełnić ich maleńkie marzenie - o pełnych miseczkach i czystych kuwetkach :) Do tego naprawdę wiele nie trzeba.

Kim jest wirtualny opiekun?

- Kimś, kto bardzo chciałby pomóc konkretnemu kotu i odmienić jego los, ale nie może go przygarnąć do domu.

Jak zostać wirtualnym opiekunem?

- Wpłacając regularnie dowolną kwotę dla swojego wirtualnego podopiecznego. Miesięczne utrzymanie w domu tymczasowym wynosi ok 50 zł. Ta kwota nie obejmuje leczenia lub bardziej skomplikowanej profilaktyki w przypadku chorych kotów, jednak wystarczy, by zapewnić jedzenie dobrej jakości i żwirek. Część naszych podopiecznych ma kilku wirtualnych opiekunów, którzy wpłacając mniejsze kwoty w sumie są w stanie realnie pomóc. Wirtualny opiekun sam decyduje jaką kwotę przeznaczy dla swojego podopiecznego. 

Każdy wirtualny opiekun może śledzić losy swojego podopiecznego na tym blogu lub na Facebooku. Może też do nas napisać a wtedy odpowiemy na każde pytanie na temat jego wirtualnego kota. Gdy uda nam się znaleźć dom - wówczas wirtualny opiekun jest pilnie o tym informowany, bo każda udana adopcja jest dla nas powodem do dumy i wielkim świętem :)

Tutaj znajduje się lista najbardziej potrzebujących Mruniów, które poszukują wirtualnych opiekunów:

http://kocieadopcje.blox.pl/2011/09/Szukamy-wirtualnych-opiekunow.html

Wiemy, że każda pomoc opiera się na zaufaniu. Dlatego każdą wpłatę i każdy wydatek dla danego kota odnotowujemy w rozliczeniach domu tymczasowego, w którym dany kot przebywa. Możecie więc śledzić krok po kroku jak wywiązujemy się z naszej obietnicy pomagania kotom, które zostały porzucone.

Dane do przelewów:

Bardzo ważne - w tytule przelewu wpisz: BLOX (oraz imie kota) byśmy mogli odszukać wpłatę dla blogujących tutaj domów tymczasowych. Jeśli nie znajdziesz jej w naszych rozliczeniach skontaktuj się z nami.

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! 
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa 
76 2030 0045 1110 0000 0255 7500

wtorek, 11 października 2011
Koty szukają dobrych duszków

Rozpoczął się kolejny miesiąc dla naszych kocich podopiecznych. Wciąż dla większości z nich poszukujemy wirtualnych opiekunów. Lista Ogonków szukających najdrobniejszego wsparcia będzie regularnie uzupełniana.

http://kocieadopcje.blox.pl/2011/09/Szukamy-wirtualnych-opiekunow.html

wtorek, 20 września 2011
Szukamy wirtualnych opiekunów

Nasi podopieczni mają zapewnioną karmę, żwirek i opiekę weterynaryjną tylko dzięki anonimowym darczyńcom, którzy wpłacają dla nich regularnie lub nieregularnie dowolną kwotę. Koszt utrzymania jednego podopiecznego (karma + żwirek) to miesięczny koszt rzędu +/- 50 zł. Każdy z nich potrzebuje też wsparcia finansowego gdy jest chory, gdy wymagane są dodatkowe badania, szczepienie, odrobaczenie. Spora grupa naszych podopiecznych to koty z ogromnym bagażem przykrych doświadczeń, nieraz przewlekle chore, wymagające regularnych wizyt u weterynarza. Część z nich nie znajdzie własnych domków. Adoptując je wirtualnie dajesz im jednak szansę poczuć się jak w domu.

Niebawem zaczniemy opisywać tu każdego kota potrzebującego wirtualnych opiekunów. Tymczasem zapraszamy do naszej galerii ze zdjęciami. Jeśli zechcesz wspierać któregoś z nich wystarczy, że w tytule przelewu podasz imię kota koniecznie z dopiskiem BLOX.

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! 

ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa 
76 2030 0045 1110 0000 0255 7500

Wirtualnych opiekunów szuka:

1. Buranio:2. Mamunia z Krzysią:3. Pchełka:4. Mikuś:5. Ripley:

6. Kazio

7. Zuzia

 

8. Cykorka

 

9. Fruzia 

Ogonki, które miały dużo szczęścia i mają już wirtualnych opiekunów, dzięki którym mają pełne brzusie i czyściutkie kuwetki:Lilu - opiekunka wirtualna p. RenataLili - wirtualna opiekunka p. Bożena

 

Kuleczka - wirtualny opiekun Pan Michał

Maciuś - wirtualna opiekunka Pani Grażyna

| < Styczeń 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Zakładki:
1%
ALLEGRO
FACEBOOK
FILMY
GALERIA zdjęć
KOTY DO ADOPCJI - Koty szukają domu
NASZ NR KONTA: Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! KOTY I SPÓŁKA ul. Kawęczyńska 16 lok. 39, 03-772 Warszawa 76 2030 0045 1110 0000 0255 7500
PODSUMOWANIA MIESIĄCA
Rozliczenia BLOX - Bufor bezpieczeństwa
Rozliczenia DT joshua_ada - Kazio, Larry
Rozliczenia DT Poddasza&Mamuśki - Cykorka, Buranio, Maciuś, Pchełka, Mamunia, Krzysia, Fruzia
Rozliczenia funduszu kota Kubusia
Rozliczenia Karmelka i Cynamonka
Rozliczenia kotów Lili, Mimi, Emi, Marcelinki, Maurycy
Rozliczenia kotów Mikusia
Rozliczenia projektu Bielan (m.in. Figa, Gabi, Chester, Kalinka)