środa, 12 lipca 2017
Nowy Znajdek...
No i wyszło na to, że znowu mamy kota :(((

Skąd się wziął?
Został podrzucony w miejscu, gdzie karmię swoje dziczki. Jest to miejsce (parking) przy dużym zakładzie, gdzie pracuje mnóstwo ludzi, też przyjezdnych z okolicznych wsi. I to już nie pierwszy kot, który pojawia się nagle na stołówce. Ten zaczął przychodzić ostatnio... wychudzony, sierść brzydka, zmierzwiona, na ciele strupy po ranach, wygłodzony (na raz potrafi zjeść 40 dkg puszkę). No i wszystko wyjadał pozostałym kotom, żeby tamte mogły coś zjeść, to brałam kota pod pachę razem z jego miską i przenosiłam na drugi koniec parkingu :) I takim to sposobem wymacałam jakiś guz na brzuchu. Tylko to taki bardzo twardy guz, tak jakby złamane żebro. I to przyspieszyło moją decyzję, że kota z tamtego miejsca trzeba zabrać. Ze złapaniem nie było problemu, przy jedzeniu rękami wsadziłam do transportera i pomknęliśmy do lecznicy. Trochę się miotał w transporterku, ale co się dziwić, niby karmili, a podstępem zamknęli w klatce!
W lecznicy zrobiliśmy badania, testy FeLV i FIV - potwornie się bałam, bo on jest zabrany z tego samego miejsca co Tymek (FeLV+), ale na szczęście wielkie Uffff!! oba testy ujemne. Guz na brzuchu to jest złamanie mostka (stercząca pod skórą kość), wet mówił, że kot mógł spaść z dużej wysokości. Ale uraz jest stary i z tym nic już się nie zrobi. Kotek został odrobaczony, odpchlony i wróciliśmy do... domu.

A w domu kotek wyraźnie poczuł się lepiej, wyłożył się na łóżku i odpoczywał, odpoczywał, odpoczywał. Wreszcie bez strachu, widać było jako uchodzi z niego wielkie zmęczenie. Potem bezbłędnie udał się do kuwety. On musiał mieć dom!!!

 
Ech, czy to się nigdy nie skończy???
Prosimy Was o pomoc w znalezieniu bezpiecznego domku dla tego kociego stworka, który tak wiele już przeszedł w swoim kocim życiu... :(18:47, kocieadopcje , Aktualności
Link Dodaj komentarz »
| < Lipiec 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Zakładki:
1%
ALLEGRO
FACEBOOK
FILMY
GALERIA zdjęć
KOTY DO ADOPCJI - Koty szukają domu
NASZ NR KONTA: Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! KOTY I SPÓŁKA ul. Kawęczyńska 16 lok. 39, 03-772 Warszawa 76 2030 0045 1110 0000 0255 7500
PODSUMOWANIA MIESIĄCA
Rozliczenia BLOX - Bufor bezpieczeństwa
Rozliczenia dt delfin ZAMKNIĘTE
Rozliczenia DT joshua_ada - Kazio, Larry
Rozliczenia DT Poddasza&Mamuśki - Cykorka, Buranio, Maciuś, Pchełka, Mamunia, Krzysia, Fruzia
Rozliczenia funduszu kota Kubusia
Rozliczenia Karmelka i Cynamonka
Rozliczenia kotki Pusi - ZAMKNIĘTE
Rozliczenia kotów Lili, Mimi, Emi, Marcelinki, Maurycy
Rozliczenia kotów Mikusia
Rozliczenia projektu Bielan (m.in. Figa, Gabi, Chester, Kalinka)