Blog > Komentarze do wpisu
Maluszki rosną jak na drożdżach
Maluchy rosną jak na drożdżach. Wczoraj były na pierwszym odrobaczaniu, waga maluchów na teraz: 50 dkg, 60 dkg, 60 dkg. 50 dkg waży najmniejszy maluszek (ten troszkę inny od pozostałych), ale on od początku był malutki. Za to radzi sobie świetnie i z braćmi i z jedzonkiem, zawsze po wstaniu z łóżeczka pierwszy maszeruje na stołówkę.
Maleńtaski są cudne, ale roboty przy nich że ho, ho!! W kółko tylko mleczko, jedzonko, kuwetka, z której korzystają już pięknie. Ruchliwe są strasznie, zaczynają też psocić coraz bardziej, a energia w nich jest niespożyta.

Dostały Franusiowy tor do zabawy, a w torze 2 piłeczki pingpongowe, bo lekkie – chociaż wydawało się, że brzdące jeszcze są za małe na takie zabawy. Ale gdzież tam! Od razu wiedziały co do czego i zabawa była przednia!

 

Wykombinowały też, że z łóżka można się wyskrobać na kaloryfer i urządzają sobie po nim wędrówki tam i z powrotem.
 
A z zabezpieczenia szczeliny między ścianą a szafą, żeby któryś maleńtasek nie wcisnął się tam i nie zrobił sobie krzywdy, zrobiły sobie ściankę wspinaczkową – co widać na zdjęciach :) Aż strach pomyśleć co będzie jak troszkę podrosną!
 czwartek, 03 lipca 2014, kocieadopcje

Polecane wpisy