Blog > Komentarze do wpisu
Trzy maleńtaski okupują Rzeszów
No i stało się.... miejsce, które pozostawił po sobie Franuś wyprowadzając się do swojego własnego domku - zajęte! I to potrójnie! Od dwóch dni dom tymczasowy w Rzeszowie opanowany jest przez trójkę maleństw 3-tygodniowych. Ich matka zginęła razem z czwartym kociakiem.
Kocięta były na terenie zamkniętego zakładu pracy, zostały wyniesione w pudełku przez ludzi tam pracujących. Na szczęście maluszki już same jedzą.
Są to same chłopaki! Dwa pingwinki są tak do siebie podobne, że trudno je rozróżnić. Dwa ważą po 30 dkg, jeden, ten największy, największy waży 40 dkg.
Po małym przeszkoleniu dwa maleńtaski maszerują już pięknie do kuwetki, ale jeden upatrzył sobie miejsce pod krzesłem - co powoduje zamieszanie u maluszków, bo jak poczują zapach to oczywiście próbują wystawiać kuperki w tym samym miejscu. Jadnak nauka powolutku idzie do przodu i mamy nadzieję, że niebawem wszystkie kuperki odnajdą się w kuwecie :)
Oczywiście takie maluszki to na początku ogromny wydatek, bo czeka je cały możliwy przegląd u weterynarza i specjalne jedzonko dla takich szkrabów. Przed nami odrobaczenia, testy, szczepienia, karma... Jeśli znajdziecie w śwince skarbonce zabłąkany grosik, albo trzy - to pamiętajcie o naszych nowych podopiecznych z kociej drużyny w Rzeszowie. Wsparcie bardzo by się im przydało w tej chwili (że nie wspomnimy o urlopie macierzyńskim dla przyszywanej kociej mamki :) czyli naszej wolontariuszki z Rzeszowa, która z takimi brzdącami ma obecnie urwanie głowy :)
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
76 2030 0045 1110 0000 0255 7500
w tytule przelewu wpiszcie: Maluszki
 piątek, 20 czerwca 2014, kocieadopcje

Polecane wpisy

Komentarze
2014/09/20 07:08:18
Ale śliczne kociaki. Są przesłodkie!
-
2014/10/01 19:21:23
Śliczne, żarłoczne, zdrowe, kochane. Cały czas szukają domków. Zapraszamy na naszego facebooka, zachęcamy do reklamowania naszych podopiecznych, może ktoś ze znajomych chętny? :-)
www.facebook.com/Koty.i.Spolka