Blog > Komentarze do wpisu
Mimi, śliczna burasia czeka na swojego człowieka!
Ponieważ leczenie Mimi dobiegło końca, możemy śmiało rozpocząć poszukiwania domku. Jeśli zastanawiacie się nad przygarnięciem kociego przyjaciela - przeczytajcie o Mimi i zróbcie w sercu ciepły kącik dla niej :)
Mimi to piękna bura koteczka o wielkich wiecznie zdziwionych oczach. Ma ok. 1,5 roku, jest wesołą, kochającą wszystkie stworzenia świata (łącznie z człowiekiem) koteczką. Jest wysterylizowana, zdrowa (ma wykonane testy na choroby wirusowe FeLV/FIV, oba ujemne), uwielbia się przytulać. Ma świetny apetyt, pięknie korzysta z kuwety, bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami.
 
Ale przeszłość Mimi jest bardzo smutna. Ktoś nieodpowiedzialny wywiózł ją na obce osiedle i wyrzucił z samochodu. Kotka długo była bezdomna i żyła na ulicy, była malutka, wyglądała jak 6 miesięczny kociak, chociaż była już dorosła. Nabawiła się zapalenia płuc, była wycieńczona i chora, kiedy dobra dusza zauważyła pod płotem jej chude bure futerko. I od tej pory los Mimi się odmienił, niestety koteczka bardzo charczała i okazało się, że miała w gardziołku dwa guzy. Mimi przeszła trudną operację usunięcia guzów, które na szczęście nie okazały się groźne i po operacji Mimisia jest całkowicie zdrowa. Biega, skacze, bawi się, jest bardzo wesołą kotką. Ale do szczęścia brakuje jej własnego domu, takiego na zawsze. Takiego, który jej już nigdy nie porzuci, który będzie o nią dbał, w którym będzie traktowana jak członek rodziny.
 
Mimi szuka domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i najlepiej gdyby w domu był już jakiś młody kotek, bo Mimi jest bardzo towarzyska i uwielbia kocie gonitwy.
Kotka przebywa aktualnie w domu tymczasowym w Rzeszowie. Przy adopcji obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
 
Kontakt w sprawie adopcji:
 sobota, 12 kwietnia 2014, kocieadopcje

Polecane wpisy