Blog > Komentarze do wpisu
Pomagajcie kotom - gotując i ucząc się języka włoskiego ;-)

Nasza ksiegarnia na portalu allegro pęka w szwach.

Wystawiliśmy bowiem wiele książek z przepisami kulinarnymi. Mamy nadzieję, że znajdą się chętni w czasach popularności blogów kulinarnych.

Koty i Spółka

Koty i Spółka

Koty i Spółka

 

Wystawiliśmy także książki do nauki języka włoskiego - grube tomiska po atrakcyjnych cenach.

Koty i Spółka

Koty i Spółka

 

Zapraszamy na zakupy na nasz allegrowy kiermasz! Wpłaty z aukcji idą do skarbonek Ogonków i pomagają w zakupie karmy, żwirku czy opłacenia leczenia.

 

niedziela, 22 września 2013, kocieadopcje

Polecane wpisy

  • Harry, kot który nie ma w życiu szczęścia...

    Harry, nasz podopieczny z Rzeszowa po raz drugi został niesamowicie doświadczony przez los. To jest młody kotek, ma zaledwie ok. 2 lata, a tyle już przeszedł. N

  • Koty i Spółka na charytatywni.allegro.pl :)

    Nasze aukcje już pojawiają się na nowym portalu: http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=271 Zmiany: - od teraz możesz samod

  • Allegro

    Tutaj znajdziesz nasze aukcje na Allegro: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=9395338 Aukcje oznaczone symbolem *BLOX* są aukcjami, z których dochód trafi

Komentarze
2013/09/26 17:40:27
Myślę, że osoby, które mają swoje domowe biblioteczki nawet gdy zaglądają na blogi kulinarne to również posiadają książki z przepisami. Są one zawsze pod ręką :)
-
2013/09/27 18:02:27
Właśnie to mieliśmy na myśli. Skoro gotowanie jest teraz tak bardzo popularne, mamy nadzieję, że chętnych na nowe przepisy będzie wielu.
-
2013/09/27 19:17:27
Myślę, że jest w tym pewna prawda - kiedyś gotowanie było normalną codzienną czynnością, dziś traktowane jest za jedną ze ścieżek samorozwoju. Gotowanie jest na topie. Czy to dobrze? Myślę, że tak :)