Blog > Komentarze do wpisu
Guzki - czekamy na wyniki histopatologii i prosimy o ciepłe myśli

Mimi bardzo potrzebuje teraz ciepłych myśli. Wczoraj miała endoskopię i w jej wyniku zostały wykryte dwa guzki - jeden tuż pod języczkiem, a drugi w gardziołku. Rokowania na tą chwilę są złe, ale czekamy na wyniki histopatologii. Został pobrany fragment guzka spod języczka do diagnozy. Liczymy się z tym, że może być to chłoniak, ale na razie jeszcze nie dopuszczamy tej myśli.

Pierwsza faktura opiewa na kwotę 364 zł. Dzięki wpłacie pani Urszuli mamy już dla Mimi 40 zł. Brakuje nam jeszcze 324 zł do opłacenia pierwszych badań (testy na choroby zakaźne, badania krwi, endoskopia, histopatologia, kroplówka, sterydy i antybiotyki, dzięki którym mamy nadzieję uda się odrobinę obkurczyć guz w gardziołku co umożliwiłoby operację, jeśli histopatologia nie wykaże cech złośliwości raka na guzku z języczka).

Kilka zakończonych już aukcji przekierowaliśmy na rzecz Mimi, niebawem dopiszemy wpłaty na rzecz pokrycia dotychczasowego długu w lecznicy. Jeśli jednak ktoś chciałby pomóc Mimilce to każda złotówka jest teraz na wagę złota.

A Mimi próbuje nadrobić stracony czas bawiąc się i przytulając. Jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, że możemy jej podarować w tej chwili choć tyle - ciepło, bezpieczeństwo, miłość.

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
76 2030 0045 1110 0000 0255 7500

W tytule przelewu: MIMIśroda, 18 września 2013, kocieadopcje

Polecane wpisy