Blog > Komentarze do wpisu
Pożegnanie rusztowania :)

Franuś w końcu pożegnał się z rusztowaniem zabezpieczającym łapkę po operacji! :) I w zasadzie od nowa uczy się chodzić. Jeszcze mu to nie wychodzi za dobrze, ale stara się bardzo. Widać że chłopak odżył.

Teraz najważniejszym zadaniem Frania jest chodzenie - musi jak najwięcej ćwiczyć. Nie wolno mu natomiast skakać i z tym wiążą się nasze największe obawy - bo ciężko wytłumaczyć kotu, że musi poruszać się jedynie w płaszczyźnie poziomej. Franuś wyjątkowo kocha wysokości... Tak więc będzie to największe wyzwanie - upilnowanie tego rozbrykanego Ogonka.

Chora łapka Frania jest bardzo cieniutka i chudziutka, widać że mięśnie w zaniku. Dlatego też został dla niego zakupiony preparat (HMB) na odbudowę mięśni. Kocurek już go zażywa i mamy nadzieję, że mu pomoże, bo aż przykro patrzeć na tę chudziutką łapinkę.

Śruba zostanie wyjęta z łapki na początku sierpnia.

Prosimy o kciuki!!!

środa, 03 lipca 2013, kocieadopcje

Polecane wpisy

  • Staś w nowym domku - pozdrawia :)

  • Kolejne zmiany w DT w Rzeszowie

    Ledwo kudłatek Staś pojechał do swojego własnego domku, z którego pozdrawia, a miejscówka została natychmiast zajęta przez nową biedę. Tym razem jest to Kaja, 8

  • Leczenie Cykorki

    U Cykorki lepiej!:) Poniżej zamieszczamy opis badania jakie wykonaliśmy. Dzięki temu badaniu ortopeda zalecił nam leczenie farmakologiczne, które (dziś możemy t