Blog > Komentarze do wpisu
Po wizycie Stefcia u ortopedy

Mamy już wieści od Stefcia odnośnie jego chorej łapki.

Otóż staw biodrowy jest w porządku. Nie ma zwichnięcia, ani złamania. Problem dotyczy stawu kolanowego, lewego. Ze stawu wypada rzepka. Trudno powiedzieć, czy stało się tak w wyniku upadku, czy też upadek tylko zaostrzył ten stan. Podczas badania Stefcio dawał znać, że boli.
Pani doktor wykonała zdjęcia rentgenowskie i na nich ujawnił się kolejny problem. Kości wokół stawu kolanowego są zmienione. Aby ustalić przyczynę i możliwości kuracji należy wykonać biopsję. Wokół tego odcinka łapki jest bardzo mała ilość tkanki mięśniowej. Tak więc kiciuś będzie wymagał dalszych konsultacji.

Następnego dnia Stefcio poznał pozostałe Ogonki z domu tymczasowego. Po kolei wszystkim spotkanym kotom poopowiadał swoje historie, głośnym płaczliwym tonem. Wyglądało na to, że koty go słuchają, współczują i zaakceptują. Pozwoliły mu jeść z miseczek, poleżeć na fotelach... Tak było przez cały dzień.

A Lea w tym czasie pojechała na zabieg sterylizacji :)

poniedziałek, 24 czerwca 2013, kocieadopcje

Polecane wpisy

  • Staś w nowym domku - pozdrawia :)

  • Kolejne zmiany w DT w Rzeszowie

    Ledwo kudłatek Staś pojechał do swojego własnego domku, z którego pozdrawia, a miejscówka została natychmiast zajęta przez nową biedę. Tym razem jest to Kaja, 8

  • Leczenie Cykorki

    U Cykorki lepiej!:) Poniżej zamieszczamy opis badania jakie wykonaliśmy. Dzięki temu badaniu ortopeda zalecił nam leczenie farmakologiczne, które (dziś możemy t