Blog > Komentarze do wpisu
Zuzia po zabiegu

W zeszłym tygodniu umówiliśmy Zuzię na konsultację i usunięcie guzków, które w ostatnim czasie się rozrosły. Obecnie czekamy na wyniki histopatologii. Zuzia to koteczka oceniana na ok 8 - 9 lat. Jest jednak młoda duchem i swoją dziecięcą wręcz fascynacją gąbkowymi piłeczkami zaraziła już pół kociej drużyny :) U Zuzi co jakiś czas odnawiają się guzki. Dopóki nie zmienia się ich konsystencja i rozmiar - nie ruszamy ich, ponieważ w poprzednich zabiegach wyniki wskazywały na to, że mamy do czynienia jedynie z tłuszczakami. Reagujemy jedynie wtedy, gdy guzki się zaczynają znacząco zmieniać.

(Zuzia po zabiegu cały czas szukała człowieka, żeby się do niego poprzytulać i pomruczeć - szczęśliwa że już w domku i po wszystkim)

(Tutaj Zuzia jeszcze odsypia wrażenia z poprzedniego dnia)

(Przytulamy się i mruczymy)

W piątek została więc wykonana: Mastektomia oraz histopatologia. Przy okazji zabiegu Zuzia miała gruntownie wyczyszczone uszka i zalecony lek Panolog. Razem wydaliśmy na zabieg i badania Zuzi 584,00 zł.

Jeśli wśród Was znajdują się kibice Zuzinkowego pysia, którzy chcieliby ją wesprzeć - to każda złotówka będzie dla nas na wagę prawdziwego złota.

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
76 2030 0045 1110 0000 0255 7500

W tytule przelewu: ZUZIA BLOX

niedziela, 03 lutego 2013, kocieadopcje

Polecane wpisy

  • Staś w nowym domku - pozdrawia :)

  • Kolejne zmiany w DT w Rzeszowie

    Ledwo kudłatek Staś pojechał do swojego własnego domku, z którego pozdrawia, a miejscówka została natychmiast zajęta przez nową biedę. Tym razem jest to Kaja, 8

  • Leczenie Cykorki

    U Cykorki lepiej!:) Poniżej zamieszczamy opis badania jakie wykonaliśmy. Dzięki temu badaniu ortopeda zalecił nam leczenie farmakologiczne, które (dziś możemy t