Blog > Komentarze do wpisu
Kocia Van - dołączyła do kociej drużyny. Szuka bezpiecznego domku z ogródkiem..

Przedstawiamy dziś Kocię Van - piękną, dorosłą, dorodną trikolorkę. Dołączyła już oficjalnie do naszej kociej grupy i pilnie poszukuje odpowiedzialnego domku.Kocia śpi w nocy na łóżku, przytulona do człowieka, czasami na poduszce, blisko bliziutko. Bardzo rzadko zarywa nockę.Najprawdopodobniej była kotem wychodzącym, bo domaga się wypuszczania i wraca pod drzwi po zakończonej przechadzce. Problem jednak polega na tym, że coraz mniej jest bezpiecznych okolic dla takiego kota. Na każdym - nawet najbezpieczniejszym osiedlu po pewnym czasie pojawia się ktoś, kto nie toleruje kotów.


Jest kotką wyjątkową. Duma i autorytet wręcz promienieją z niej. Dostojna niby księżna. Nigdy się nie spieszy.Nie chodzi, a kroczy. Nie "pożera" jedzenia, tylko je spożywa :) 


Nie przepada za towarzystwem kotów. Rozsiewa wokół siebie aurę nietykalności. Nie krzyczy na koty, tylko na nie patrzy. Jeśli któryś z kotów nie zrozumiał, że ma zachować dystans, to aż prosi się o złapowanie. Połowa stada oberwała od Koci łapką, mocno, ale bez pazurów. Niewiarygodne, ale udało się jej wychować pozostałych towarzyszy niedoli i obecnie każdy Ogonek wie, że strefa nietykalności Koci rozpościera się w okół niej i nie należy jej przekraczać.


Kocia jest kotką bardzo mądrą, doświadczoną, spokojną, zrównoważoną. Jest doskonale wychowana, czyściutka. Bardzo grzeczna i miła dla opiekuna.


Szuka domu z ogródkiem, w bezpiecznej okolicy.


Wiek nieznany, szacunkowo na podstawie uzębienia i sylwetki urodziła się ok. 2004-2008 r. Jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana. Testy na choroby zakaźne fiv i felv - ujemne (jest zdrowa). Przebywa w domu tymczasowym u delfin w Warszawie

Kontakt w sprawie adopcji: delfinka612@wp.pl

Mile widziana adopcja wirtualna :)

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
76 2030 0045 1110 0000 0255 7500

w tytule przelevu - KOCIA VAN BLOXśroda, 09 stycznia 2013, kocieadopcje

Polecane wpisy