Blog > Komentarze do wpisu
Szymuś - w poszukiwaniu Człowieka :)

Szymuś jest 5 miesięcznym ślicznym czarnym kocurkiem. Ktoś nieodpowiedzialny wystawił małego oswojonego kociaka na ulicę do stada wolno żyjących dzikich kotów. Maluch łasił się do każdego, nie bał się niczego, co na wolności groziło mu wielkim niebezpieczeństwem. Kociaka zobaczyły dwie małe dziewczynki i przychodziły go karmić, dzięki czemu maluch jakoś przetrwał.

Teraz Szymuś jest już bezpieczny w domu tymczasowym i szuka domu takiego na zawsze. Maluch jest bardzo wesołym i kontaktowym kotkiem, uwielbia leżeć na kolanach, włącza wtedy traktorek i jest bardzo szczęśliwy. Futerko ma jedwabne, przemiłe w dotyku. Od samego początku pobytu w domu wiedział do czego służy kuweta.

Kotek jest już odrobaczony, w najbliższym czasie zostanie zaszczepiony. Szuka domu niewychodzącego, najlepiej gdyby w domu był już jakiś kotek, bo Szymuś uwielbia zabawy z innymi kotami.

Gdyby ktoś szukał 2 kotów do adopcji, to Szymek ma swojego ukochanego kolegę, rudego Złotka, który też szuka domu i mogliby iść razem do wspólnego domu. Obaj byliby bardzo szczęśliwi, ale Szymuś jest takim kontaktowym kotkiem, że pokocha każdego innego kolegę skłonnego do wspólnych harców.

Kociak przebywa w Rzeszowie, szuka domu bardzo odpowiedzialnego, takiego który go już nigdy nie porzuci. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 608348950
e-mail: zuzinka96@wp.pl

Osoby, które chciałyby pomóc finansowo w napełnianiu kociej miseczki do czasu znalezienia Szymusiowi domku, prosimy o wpłaty na konto:
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
76 2030 0045 1110 0000 0255 7500
koniecznie z dopiskiem:
BLOX SZYMUŚ

piątek, 12 października 2012, kocieadopcje

Polecane wpisy