Blog > Komentarze do wpisu
Badania profilaktyczne podopiecznych

Koty i Spółka mają w zwyczaju przeprowadzać profilaktyczne badania podopiecznych. W zależności od wcześniej przebytych chorób i od ich ogólnego stanu i wieku wybieramy się w wyznaczonym terminie na badania krwi, RTG i oczywiście na standardowe szczepienia.

Jak zawsze pora badań zastała dom tymczasowy Poddasza&Mamuśki w pełnej gotowości.

I oto garść informacji. Z profilaktycznych badań krwi wynika, że Ogonki są w bardzo dobrej kondycji. Co jest jednak najważniejsze i co wyłoniło dwie najdzielniejsze kocie bohaterki badań to po pierwsze:

- fakt, że u Zuzi nie ma nadal żadnych przerzutów co pozwala nam przypuszczać, że tak już pozostanie. Tym samym Zuzia została oficjalnie zwolniona z konieczności wykonywania kolejnych RTG pod warunkiem, że nie zauważymy w jej zachowaniu i samopoczuciu niepokojących oznak. To dla Zuzi był wielki dzień. Bo dzięki tym badaniom może dziś pokazać oficjalnie języczek:

- i to jest jej odpowiedź na wszystkie kocie zmartwienia, które tego dnia oficjalnie przestały zawracać jej głowę ;)

A po drugie:

- Tulinka po operacji usunięcia śrutu i po gruntownym odrobaczeniu mogła ostatecznie przyjąć swoje pierwsze szczepienie. To oznacza moi drodzy, że Tulinka za 2-3 tygodnie będzie już mogła oficjalnie się przeprowadzić do własnego domku. Dlatego teraz prosimy wszystkich o wielkie kciuki za znalezienie się takiego domku, który pokocha to śliczne żywe sreberko :)

- tutaj Tulinka pokazuje, gdzie dostała zastrzyk od Pani Doktor.

- tutaj podejmuje decyzję, że rozpocznie poszukiwania domku.

- a tutaj odsypia wyczerpujący i pełen wrażeń dzień.

A tak przez cały ten dzień zachowywał się Maciuś - szczęśliwy, że ona ma i szczepienia i badania krwi już za sobą i że tym razem nie musiał się nigdzie ruszać z domku:

Przypominamy, że dom tymczasowy Poddasza&Mamuśki, który ma obecnie pod opieką 10 takich właśnie fantastycznych Ogonków zawsze chętnie przyjmie grosiki do kociej skarbonki, by móc finansować pobyt Ogonków do czasu aż znajdą swoje własne domki :)

Wpłaty do skarbonki należy wrzucać tutaj:

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
92 1370 1109 0000 1706 4838 7305

bank DNB NORD Polska S.A. I O/Warszawa


TYTUŁ PRZELEWU: PODDASZE BLOX

Rozliczenia za październik tego domku tymczasowego znajdziecie tutaj: http://kocieadopcje.blox.pl/2012/09/Rozliczenie-DT-PoddaszaMamuski-pazdziernik-2012.html

sobota, 20 października 2012, kocieadopcje

Polecane wpisy