Blog > Komentarze do wpisu
Złotek - rudy ugniatacz kolanek

Złotek DT Rzeszów

Złotek otrzymał takie imię, gdy opiekunka tymczasowa - biorąc biedaka pod opiekę - nie miała pomysłu, jak go nazwać. A w dzień, w którym zaczęło się nowe życie Złotka, w kalendarzu nie było żadnego imienia pasującego do owego przystojnego rudzielca :)

Kocurek został zabrany z działek, gdzie ludzie są bardzo nieprzychylni kotom. Prawdopodobnie ostatnio ktoś zaczął je truć. Gdzie jest ciągła wojna o sterylizacje kotów, które niestety ciągle ktoś na te działki podrzuca. Gdzie uważa się, że sterylizacja kotki jest wbrew naturze, a jak potem kocięta zjadane są przez lisy, to jest to "selekcja naturalna".

Złotek DT Rzeszów

Złotek urodził się tam podobno w ubiegłym roku (czyli ma już rok), ale jest tak zabiedzony, że wygląda na 6-cio miesięcznego kociaka, waży 2 kg. Dla niego był to ostatni moment na życie!

Gdyby nie pewność, że rudy kocurek urodził się na działkach i nigdy nie był w mieszkaniu, to w nikt by nie uwierzył, że nie był domowy. Ogonek jest miziasty do obłędu, mruczy, ugniata, liże po rękach i najchętniej to wszystko robiłby naraz. Już w pierwszy dzień miał przycięte pazurki, bo takimi szponami z lubością gniótł kolana nowej opiekunki.

Złotek został już odpchlony, odrobaczony, dostaje Oridermyl do uszu, bo ma w nich stan zapalny (na szczęście świerzba nie ma!).
W przyszłym tygodniu Złotek jedzie na kontrolę uszu, badania krwi i testy, potem czeka chłopaka kastracja, potem szczepienie, a potem.... siup do swojego, najwspanialszego domku!!!

Jeszcze w tzw. międzyczasie Ogonka podtuczymy, co nie będzie trudne, bo ów Ogonek bardzo w tym temacie współpracuje :D

Złotek DT Rzeszów

Kotek Złotek jest SUPER kotem i już prosi domki o ustawianie się w kolejce!


Osoby, które chciałyby pomóc finansowo w badaniach, szczepieniu i kastracji tego ślicznego biedaka, prosimy o wpłaty na konto:
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
76 2030 0045 1110 0000 0255 7500
koniecznie z dopiskiem:
BLOX ZŁOTEK

Każdy grosik na wagę złota! W imieniu rudego Ogonka gorąco dziękujemy!

Galeria zdjęć Złotka

Chętnych do adopcji prosimy o kontakt: kocieadopcje@gazeta.pl
Warunkiem adopcji jest rozmowa przedadopcyjna nt. warunków dla kotka oraz podpisanie umowy.
Złotek przebywa w Rzeszowie.

poniedziałek, 17 września 2012, kocieadopcje

Polecane wpisy