Blog > Komentarze do wpisu
Wymieniamy fanty na ... zabiegi weterynaryjne :]

Kolejna osoba skusiła się na dokonanie wymiany z Kotami i Spółką :]

Tym razem wymieniliśmy przepięknie zdobioną szkatułkę (równowartość 50 zł), tusz do rzęs (równowartość 5 zł) oraz troszkę podniszczoną już książkę "Język włoski dla początkujących" (równowartość 5 zł) ...

...na wizytę u weterynarza. Pacjentką w tym wypadku była Tulinka (nasza nowa podopieczna http://kocieadopcje.blox.pl/2012/08/Tulinka-dolaczyla-do-kociej-druzyny.html), a powodem wizyty było wykonanie RTG w związku z przypuszczeniem, że do kici strzelano ze śrutówki.

Na szczęście na zdjęciu RTG wyszedł ślad śrutu jedynie w tylnej łapce. Jest to powierzchowna rana - śrut znajduje się tuż pod skórą. Prawdopodobnie za miesiąc kicia będzie poddana zabiegowi usunięcia go po wcześniejszej konsultacji z chirurgiem.

Osobom, które podarowały nam szkatułkę, tusz do rzęs oraz książkę oraz osobie, która zdecydowała się na wymienienie tych fantów na wizytę u wet ogromnie dziękujemy w imieniu Tulisi, która dzisiaj po wizycie ugniatała mega ciasteczka i wtulała się w tymczasową opiekunkę czując, że wszystko będzie dobrze :)

środa, 08 sierpnia 2012, kocieadopcje

Polecane wpisy