Blog > Komentarze do wpisu
Kulka po narkozie. Pilna interwencja pyszczkowa.

"Kuleczka ostatnio nie czuła się najlepiej, nie chciała za bardzo jeść, dumała nawet nad jej ukochanymi chrupkami, co dawniej było nie do pomyślenia. Przymierzałyśmy się do zabrania Kulki do weta, ale w przypadku takich lękliwych kotów, które mają nawyk uciekania na widok wyciągniętej ręki - to nie takie proste. Dwa dni wabiłyśmy kicię, żeby raczyła wejść do transporterka. No i dzisiaj się udało! Kuleczka jest po bardzo wyczerpującej wizycie u pana doktora - okazało się, że Kulka miała okropny stan zapalny w pyszczku. Dlatego nie jadła. Zrobiliśmy kotce badania krwi (morfologię i biochemię), został zdjęty kamień nazębny, dostała leki, antybiotyk i teraz właśnie biedna Kuleczka dochodzi do siebie.

Dlatego bardzo, naprawdę bardzo przydała się wpłata od pani Marii, która zakupiła w tym miesiącu zdjęcia Kuleczki, bo tą wpłatę właśnie wykorzystałam dzisiaj na przynajmniej częściową zapłatę za leczenie i badania Kuleczki. Całość usługi kosztowała 175 zł, a jeszcze czeka nas odrobaczenie i szczepienie kici, ale to dopiero wtedy jak wydobrzeje."
Gdybyśmy mogli za pomocą internetu uściskać każdego, kto nam pomaga ratować kocie Ogonki, dzisiaj byśmy wysłali ogromny uścisk do pani Marii ze specjalną dedykacją od Kulci z Rzeszowa :)
A tymczasem Kulka cichutko prosi o trzymanie za nią kciuków!
Kuleczka zbiera cały czas pieniążki do swojej świnki skarbonki. Jeśli chcesz coś dorzucić i pomóc nam w pomaganiu - poniżej dane do przelewu:
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
92 1370 1109 0000 1706 4838 7305

bank DNB NORD Polska S.A. I O/Warszawa

W tytule przelewu prosimy wpisać: BLOX KULKA
piątek, 24 sierpnia 2012, kocieadopcje

Polecane wpisy