Blog > Komentarze do wpisu
Henio pałaszuje otrzymane paczuszki :)

W sierpniu dotarły do nas dwie paczuszki z fantami - od Pani Małgosi i od Pani Joli. Wśród fantów odkryliśmy smakowitą niespodziankę dla Henia :) Pisaliśmy o tym tutaj: http://kocieadopcje.blox.pl/2012/08/Kolejne-przesylki-odebrane.html

Tak prezentowały się zebrane pyszności, gdy trafiły w Heniowe łapki:

Henio paczuszki z dodatkowymi racjami żywnościowymi przyjmuje już z dostojnym spokojem dobrze wychowanego dżentelmena. Po zapoznaniu się z zawartością zaprosił na wstępną degustację kilkoro swoich przyjaciół.Henio, dzięki wsparciu wspaniałych Ludzi ma zapewnione dodatkowe posiłki, których zresztą skrupulatnie pilnuje. Dzięki temu, że napełnoioną miseczkę dostaje kilka razy dziennie, poprawia się jego wygląd, stan futerka i ppowolutku przybiera na wadze. Ostatni pomiar wskazuje, że podniósł się z dołka 4,6 kg, do nieco ponad 5 kg. Żałujemy tylko, że przyrostu wagi nie widać, dla nas ciągle pozostaje przeraźliwie wychudzonym i wyniszczonym przez choroby kocurkiem. Jednak optymizm każe nam wierzyć, że Henio jeszcze będzie wyglądał jak prawdziwy koci spaślak :)))

Zaproszeni goście poszli wygrzewać się na słoneczku, a Henio został na swojej zwykłej warcie w pobliżu miseczek. Dzięki temu mógł spokojnie i z apetytem zjeść dodatkowy posiłek.

Ogromnie dziękujemy za kocie jedzonko. Jak widać - nic się nie zmarnowało :) I jak widać - Henio to prawdziwy łasuch :) W imieniu Henia - ogromnie dziękujemy Pani Małgosi i Pani Joli dzięki którym ta uczta stała się rzeczywistością a nie tylko naszym ogromnym marzeniem :)

 

piątek, 31 sierpnia 2012, kocieadopcje

Polecane wpisy