Blog > Komentarze do wpisu
Czwarty tydzień Fruzi

Fruzinek czuje się coraz lepiej pod naszą opieką :) Zabawa światełkiem laserowym przed snem staje się już naszą codziennością. Fruzia bardzo lubi się bawić. Zapomina wtedy o wszystkich kocich zmartwieniach :) Na początku kicia jedynie poruszała łapkami w ślad za światełkiem. Ostatnio porusza się po większej przestrzeni. Zobaczcie sami :)

Kolejną zmianą w jej zachowaniu, jaką zauważyliśmy jest nie tylko podchodzenie do miseczek rano w naszej obecności, ale i jedzenie kiedy jeszcze nakładamy jej karmę. Jeszcze kilka dni temu nie odważyłaby się wsadzić noska do miseczki dopóki nie odsuniemy się na bezpieczną odległość :)

Widać też, że bardzo ciekawi ją otoczenie. Rozgląda się, stała się ciekawa odgłosów spoza kociego pokoju.

Coraz większą frajdę sprawia jej głaskanie.

W piątek odwiedziła nas wirtualna opiekunka Zuzi i Cykorki. Fruzia nigdy wcześniej nie widziała Oli a jednak nie uciekła, nie schowała się. Była bardzo wystraszona, ale tego się spodziewaliśmy. Co było dla nas ogromnym zaskoczeniem to że pozwoliła się wygłaskać i pod koniec odwróciła się całym ciałkiem w kierunku gościa :) To było niesamowite. W przypadku Fruzi, takie drobne gesty mówią najwięcej. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem tego, jaką zmianę przyniosły ostatnie tygodnie właśnie w kontekście naszego gościa i reakcji kici.

Fruzia pozdrawia wszystkich ze swojej podusi. Zwróćcie uwagę na jej mowę ciała, na sposób w jaki leży, jak są ułożone uszka, łapki i na oczy. To ogromna różnica w porównaniu do pierwszych zdjęć.

Fruzia wygląda z zaciekawieniem na podwórko - pełno na nim dzieci (które z tej wysokości przypominają poruszające się kropeczki) i odgłosów zabawy.

Fruzia śpioszek.

sobota, 11 sierpnia 2012, kocieadopcje

Polecane wpisy

  • Wieści od Fruzi

    Pamiętacie Fruzię? Opisywaliśmy ją tutaj: http://kocieadopcje.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?1282812 Powracamy do niej, ponieważ w ostatnich dniach

  • Trzeci tydzień Fruzinki

    Minął trzeci tydzień naszej pracy z Fruzią. Kicia odważyła się już biegać po pokoju za światełkiem laserowym. Wciąż jednak wydaje się być bardziej "stacjonarnym

  • Tydzień drugi - powarkiwania, znikające zabawki i mruczące Futerko.

    DRUGI TYDZIEŃ (22.07 - 28.07) Coraz łatwiej nam dotrzeć do Fruzi. Ostatnie próby sprawienia, by kicia zaczęła mruczeć - zajęły zaledwie 30 minut - a drugi tydzi