Blog > Komentarze do wpisu
Larry – Twój rrudy kot :)

Larry w DT

Larry to młody kot domowy, kontaktowy pieszczoch. Kot, który do życia potrzebuje obecności człowieka. Ciekawi go większość czynności, które wykonuje człowiek. Jest piękny, rudy, duży (naprawdę duży i zgrabny).

Jest bardzo mądry – to nie typ roztrzepańca czy fajtłapy. Uwielbia zabawę piórkiem, laserkiem, kocią wędką czy kulkami papieru. Bardzo szybko się uczy (reguł, słów, swojego imienia w zdrobnieniach itp.)

Każdego dnia można odkrywać w Larrym coś ciekawego. Np. to, że ma czarne i białe wibrysy. Za to rzęsy ma zupełnie rude. Na łapkach tu i ówdzie możne wypatrzeć czarne futro. Larry jest pełen takich niespodzianek do odkrycia i mamy nadzieję, że takim poznawaniem będzie zachwycony jego nowy dom.

Jest kocim indywidualistą. Toleruje obecność innych kotów (głównie tylko do zabawy), ale najlepiej czułby się jako jedynak.

Często zdarza mu się nastrój do miziania i mruczenia. Potrafi przyjść i domagać się uwagi. Wprost uwielbia głaskanie między uszami! Kładzie się przednimi łapkami na kolanach opiekuna i zasypia... Larry nie lubi brania na ręce ani wymuszonych pieszczot. Za to lubi pokazywać brzuch (co widać na zdjęciach w galerii). Czasem – zwłaszcza gdy śpi przy człowieku – da się po nim chwilę pogłaskać. Bo Larry uwielbia spać w łóżku.

Szukamy opiekuna, który na punkcie Larry'ego oszaleje; który będzie podziwiać kota w kocie, jego oczy, jego futro, jego zamyślone spojrzenie... A przede wszystkim bardzo pokocha Larry'ego... i pozwoli mu spać w łóżku :)

 

Larry w DT

 

Wiek: ur. ok. 2010 r.
Kastracja: tak
Książeczka zdrowia: tak
Testy FIV/FeLV: wykonane: wyniki negatywne (-)
Szczepienie: zaszczepiony
Odrobaczenie: przed
Postępowanie: tylko profilaktyka
Korzystanie z kuwety: tak
Do domu z kotami: możliwe, ale niekonieczne
Do domu z psami: brak danych, ew. pies mały, spokojny
Wychodzący na dwór: nie

Kot z interwencji – miał złamaną łapę i pęknięte podniebienie. Dziś jest całkowicie zdrowy.

Larry przebywa w Warszawie.

Warunkiem wydania Larry'ego jest zabezpieczenie okien, rozmowa przedadopycjna (standardowa rozmowa na temat warunków oferowanych kotu) i podpisanie umowy adopcyjnej.


Kontakt: joshua.ada@gmail.com

  

Galeria zdjęć Larry'ego.

Filmy:

Larry morduje pluszaczka :)

Larry podczas miziania. Koci chill out ;-)


Larry DT joshua_ada

wtorek, 03 lipca 2012, kocieadopcje

Polecane wpisy

Komentarze
2018/01/29 12:32:04
Bardzo fajny kotek ! Jak ja lubię rude kotki moja siostra ma rudego kota i na prawdę jest miły i fajny.