Blog > Komentarze do wpisu
Lulek, baron Mizialski - adopcja kota z tytułem szlacheckim ;)

Lulek Mizialski

 

To ja! Lulek Baron Mizialski. Mam 6 lat. Każde z członów imienia dobrze oddaje mój charakter, przy czym uprzedzę, że Lulek pochodzi od Lucyfera ;)

Przebywam w schronisku, szukam swego lokum na stałe. Ponadto - choć zupełnie tego po mnie nie widać - jestem chory. A właściwie zdrowy - bo tak się czuję! Za to jestem nosicielem wirusa niedoboru immunologicznego (fiv). Po prostu mogę czasem mieć gorszą odporność. Tak przynajmniej tłumaczą mi człowieki.

Nie mam domu dla siebie - a bardzo o tym marzę. Rozpędzić się od ściany jednego pokoju do ściany w drugim pomieszczeniu, przebierać moimi brykającymi łapkami i nie wyrabiać się wtedy na zakrętach!

Szukam więc domu z innym koteczkiem z fiv lub domu bez kotów. Mój wirus nie jest straszny ani dla psów ani dla ludzi! I nie wolno mnie puszczać na dwór, do innych kotów. Ale w sumie gdybym miał super dom, to jaką miałbym motywację, żeby w ogóle z niego łapy wystawiać?!

Cały czas czekam na ten dom. Ten wymarzony, własny, taki który mnie już nigdy nie odda, nie wyrzuci. Który się mną zaopiekuje, gdy np. się przeziębię. Chcę być kochany, potrzebny. I miziany. Bo przecież jestem Mizialski. Baron Mizialski. :)

Więcej zdjęć Lulka w galerii: Lulek Baron Mizialski

Lulek szuka domu bezpiecznego - bez możliwości wychodzenia i z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy.

data ur.: ok. 2007 roku
korzysta z kuwety: tak
stan: wykastrowany
książeczka zdrowia: jest
testy na choroby zakaźne: Felv - ujemny, FIV - dodatni (+)
obecne leczenie: brak, jedynie profilaktyka.

Kontakt w sprawie adopcji: joshua.ada@gmail.comwtorek, 19 czerwca 2012, kocieadopcje

Polecane wpisy