Blog > Komentarze do wpisu
Panna Zuzanna vel Zuzik Łobuzik - szuka domu

Panna Zuzanna to wymarzona kocia jedynaczka. Nie odstępuje człowieka na krok. Najchętniej chrapie koło komputera, pakuje się bezpardonowo na kolana i domaga się skupienia na niej uwagi. Jest urodzona do bycia czyimś oczkiem w głowie :) Bryka z myszkami, piłeczkami. Uwielbia zabawy z piórkami na patyczku. Jej przyszły opiekun będzie miał wielką pociechę z tej kici tym bardziej, że Zuzia czasami nawet aportuje piłeczki, którymi chce się z opiekunem pobawić. Jest wielką gadułką. Gada pod nosem nawet taszcząc w pysiu sznurówkę - tylko po to, żeby przywołać opiekuna, który miałby się tą sznurówką z nią pobawić.

Gdy już się nacieszy czułością i uwagą idzie sobie na fotel i śpi.Została wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Nie wymaga leczenia. Będzie wymagała jedynie profilaktyki - kontrolnych badań krwi oraz wykonania RTG raz na pół roku (być może nawet rzadziej). U kici pojawiają się co jakiś czas niegroźne guzki. Kicia miała zrobione badania, z których wynika, że guzki te będą się odnawiać w tych samych miejscach. Zuzi przydała by się też na pewno solidna dieta :]

Kicia potrzebuje opiekuna, który będzie miał dla niej czas. Ona bardzo potrzebuje głaskania, rozmów, przytulania. Nie nadaje się absolutnie do domku z innymi kotami. Jest typową jedynaczką, która potrzebuje człowieka na wyłączność.

Wszystkie zdjęcia Zuzi widoczne są tutaj: https://profiles.google.com/117642383108477131191/photos/5651018696937275809

data ur.: ok. 2004 roku
korzysta z kuwety: tak
stan: wysterylizowana
książeczka zdrowia: jest
odrobaczanie: regularne co 4 miesiące
szczepienie: jest
badanie krwi: wykluczony FIV i FeLV,
obecne leczenie: brak. jedynie profilaktyka.

Kontakt w sprawie adopcji: patyczaki@wp.pl
niedziela, 26 lutego 2012, kocieadopcje

Polecane wpisy