Blog > Komentarze do wpisu
Paczuszka od pani Małgosi

W sobotę odebraliśmy kolejną paczuszkę od pani Małgosi z fantami do wystawienia na Allegro i na kocim bazarku. OGROMNIE za nią dziękujemy :)

Wkrótce wszystkie te cuda będzie można zakupić na naszych aukcjach. Już teraz na nie zapraszamy :)

Tymczasem - zobaczcie sami jak się prezentują wszystkie dary:

- na zdjęciu widać prześliczną ramkę z serduszkami. Jest bardzo delikatna. W czasie transportu odpadło jedno serduszko, ale zaangażowaliśmy już do naprawy naszego speca od klejenia i montowania różnych cudeniek. Przed wystawieniem na aukcji serduszko będzie jak nowe :)

- pluszaki z przesyłki już zacierają łapki na myśl o przeprowadzce do nowych właścicieli :)

- widoczne na zdjęciu saszetki Whiskasa trafią do kotów wolno żyjących z rejonu Bielan lub do kotów ze schroniska w Milanówku - jak już skonsultujemy z karmicielkami jak wyglądają nasze zapasy karmy przeznaczone dla tych dwóch miejsc. Postaramy się też przygotować relację fotograficzną dla pani Małgosi.

- w paczuszce znaleźliśmy całkiem nowe, nieużywane, oryginalne okulary przeciwsłoneczne oznaczone kodem "3" (ostre słońce, woda, góry).

- trafiło do nas sporo pluszaków :) Większość z nich z metkami, zupełnie nowe! I prześliczne :) Może znajdą nowych właścicieli przed Dniem Dziecka?

Już teraz zapraszamy na Allegro - aukcje oznaczone hasłem *BLOX* oraz /blox/ w całości przeznaczone są dla naszych podopiecznych opisywanych na tym blogu :)

środa, 22 lutego 2012, kocieadopcje

Polecane wpisy