Blog > Komentarze do wpisu
Mania - urocza burasia szuka domku - pokocha na zawsze...
Mania jest śliczną, drobniutką, kochającą człowieka burasią. Została znaleziona w czasie największych mrozów w okolicy sieci sklepów meblowych i hipermarketu. W pobliżu nie ma żadnych bloków, prawdopodobnie ktoś kotkę przywiózł samochodem i celowo porzucił. Ot, tak po prostu!!
Nie wiadomo jak długo kicia siedziała na 26 stopniowym mrozie, na szczęście w dzień weszła do hali magazynowej, gdzie zauważyli ją pracownicy i to uratowało ją przed zamarznięciem. Kotka była wygłodniała, brudna, przemarznięta, miała uraz łapki i wyrwany pazurek, prawdopodobnie łapka gdzieś jej ugrzęzła i próbowała wyszarpać.
Teraz Mania jest już bezpieczna w domu tymczasowym. Dwa dni siedziała na termoforku z łapkami opartymi o kaloryfer i odsypiała okres tułaczki. Jest ewidentnie kotką domową, od razu wiedziała do czego służy kuweta i kolana ludzkie. Lubi się przytulać, ugniata łapkami i mruczy jak traktorek. Jest już odrobaczona, wysterylizowana, ma zrobione testy na choroby zakaźne (FeLV i FIV), oba testy ujemne. Jest młoda, ma ok. 1-2 lat. Ma też dobry kontakt z innymi kotami.
Mania szuka domu stałego takiego, który ją pokocha na zawsze, będzie o nią dbał i nigdy już nie porzuci. Teraz przebywa w domu tymczasowym w Rzeszowie i szuka domu niewychodzącego.
Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 608348950

Więcej zdjęć koteczki: https://profiles.google.com/117642383108477131191/photos/5706866232554556001

AKTUALIZACJA: Mania znalazła stały domek w kwietniu 2012 roku.

niedziela, 26 lutego 2012, kocieadopcje

Polecane wpisy