Blog > Komentarze do wpisu
Podsumowanie listopada

Pora na małe podsumowanie listopada.

Wciąż potrzebujemy:

W listopadzie staramy się uzbierać jak najwięcej funduszy dla naszych podopiecznych, by spokojnie przeskoczyć w Nowy Rok. Robiąc miejsce na nowe prezenty w naszych szafach okazuje się, że mamy wiele książek, zabawek, gadżetów, które nie są nam już potrzebne. Te przedmioty z kolei dla naszych Mruczków to prawdziwy wór ze skarbami. Każdy podarowany nam fant trafia na licytację na Allegro lub koci bazarek. Dochód uzyskany ze sprzedaży zasila z kolei kocie skarbonki. Zachęcamy więc do przeglądania szaf i robienia porządków przed Wigilią :) http://kocieadopcje.blox.pl/2011/11/Nadchodza-Mikolajki.html

- Na swój nowy domek w Rzeszowie z niecierpliwością oczekuje Rudi. Przepiękny kocurek. Kiciuś w pierwszych dniach pobytu w domu tymczasowym został dokładnie przebadany. Jest kandydatem na niezwykle wiernego przyjaciela. Poszukujemy więc dla niego wyjątkowego, kochającego domku. Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 608348950, e-mail: zuzinka96@wp.pl

Wciąż aktualne pozostają nasze potrzeby z października. Poniżej cała ich lista.

- Mamunia z Krzysią poszukują nieustannie nowego opiekuna, który pokochałby je obie i przygarnął jako koci dwupaczek :) Obie kotki poszukują też wirtualnego opiekuna, który chciałby raz w miesiącu przekazywać dla nich dowolną kwotę pozwalającą na zakup karmy, żwirku i zapewnienia podstawowych zabiegów medycznych. Jeśli jesteś zainteresowany drogi czytelniku adopcją tych kotek lub wsparciem finansowym - daj nam znać: kocieadopcje@gazeta.pl. Wpłaty dla obu kotek powinny w tytule zawierać hasło "Mamunia i Krzysia BLOX"

- Ten prześliczny kocurek Kazio nieustannie poszukuje dla siebie domku z kochającym opiekunem oraz wsparcia finansowego. Kocurek trafił do nas w wyniku interwencji ze zranioną szyjką (zdjęcia w naszej galerii - uwaga - mogą być drastyczne). Kiciuś w wyniku leczenia oraz troskliwej opieki jest już praktycznie gotowy do pokochania nowego Opiekuna. Jeśli możesz pomóc Kaziowi wpłacając choćby najdrobniejszą kwotę - pamiętaj by wpisać w tytule przelewu KAZIO BLOX.

Wciąż też aktualne są nasze pilne potrzeby z września. Poniżej przypominamy je wszystkie.

- Buranio wciąż poszukuje 4 kanapek :) Jeśli chcesz się przyłączyć do poszukiwań - opowiedz o nim znajomym lub podziel się kanapką :) Pamiętaj, że Buranio ma swój wątek rozliczeń na naszym blogu kocieadopcje.blox.pl . Jeśli chcesz możesz dorzucić małe conieco z dopiskiem Buranio Blox.

- Lucek Mizialski wciąż szuka stałego domku dla siebie. Wciąż czeka, aż ktoś go pokocha i podaruje mu stały kocyk, podusię, miseczki i przygarnie do swojego serca. Lucek nie pogardzi też drobniakami ze świnki skarbonki na profilaktykę. Bardzo mu się przyda każdy grosik, bo jakby nie było jest kotkiem o obniżonej odporności (FIV)... (z dopiskiem Lulek BLOX)

- Bielańskie koty przypominają, że jako kotusie wolno żyjące bardzo potrzebują pomocy przed i w czasie zimy. Napełnijmy ich brzuszki, przygotujmy ich zdrówko na nadchodzące niskie temperatury. Każda złotówka w ich przypadku jest bezcenna. Jeśli chcesz im pomóc - zapraszamy na nasz blog kocieadopcje.blox.pl do działu "możesz pomóc". I zapraszamy do ich rozliczeń. (dopisek BIELANY BLOX)

- Cykorka poszukuje nieustająco wirtualnych opiekunów, którzy chcieliby w miesiącu przeznaczyć niewielkie kwoty na napełnienie jej miseczki. (dopisek CYKORKA BLOX)

Co nas spotkało w listopadzie...


- Toluś z Rzeszowa znalazł wymarzony domek. Chłopak rośnie jak na drożdżach :] Dostaliśmy zdjęcia i relacje z jego nowego domku :) Toluś, poza kochającymi Opiekunami zdobył też kociego przyjaciela!

- Natura nie lubi pustki, dlatego, gdy Toluś przeprowadził się do swojego własnego domu, na jego miejsce do domu tymczasowego w Rzeszowie trafił prześliczny Rudi. Udało nam się tym samym podarować szansę na lepsze życie kolejnemu kiciusiowi. Rudi jak widać przed adopcją odsypia wszystkie swoje smutki.

- Listopad powitał nas również bardzo smutną wiadomością. Straciliśmy Pusię. Koteczka od lat walczyła z białaczką i mocznicą. Do ostatniej chwili była przy niej jej ukochana Opiekunka, która nie pozwoliła, by koteńka cierpiała. Pusia była otoczona ciepłem i czułością. Miała dom. Choć był on domem tymczasowym, jesteśmy pewni, że dla Pusi to był najwspanialszy dom, jaki kot mógłby dla siebie wymarzyć.

 

- Od wspaniałej kociolubnej rodziny otrzymaliśmy w listopadzie całą masę fantów do wystawienia na Allegro. Było to 17 książek oraz telefaks. To był niezwykły prezent dla naszych Ogonków. Tego samego dnia wystawiliśmy aukcja na Allegro. W ich wyniku 5 książek zostało już zakupionych a wpłaty powędrowały do podopiecznych domu tymczasowego w Rzeszowie i w Warszawie. Mikuś, Ripley, Gucio, Zuzia, Buranio, Lilunia, Pysio, Cykorka, Mamunia z Krzysią oraz Maciuś z Pchełką ogromnie dziękują Darczyńcom oraz wszystkim kupującym. Wpłaty ze sprzedaży tych 5 książek pomogły w zakupie żwirku dla tej kociej gromadki!

- Od Pani Renaty oraz jej dwóch kocich pociech otrzymaliśmy wór 7,5 kg suchej karmy dla bielańskich kotów wolno żyjących :) Karma została już odebrana przez wolontariuszkę a niebawem na naszym blogu pojawią się zdjęcia z dokarmiania kociego stada podarowanym jedzonkiem :)

Dziękujemy wszystkim Domkom Tymczasowym za współpracę, Darczyńcom za niezwykłe prezenty i pomoc, bez której to wszystko nie byłoby możliwe, oraz Wszystkim, którzy wspierają nas zakupami na Allegro, wirtualnymi adopcjami i darowiznami. Dzięki Wam pomaganie staje się realne.

niedziela, 04 grudnia 2011, kocieadopcje

Polecane wpisy

  • Podsumowanie okresu październik - grudzień 2013

    Z opóźnieniem przedstawiamy podsumowanie finansowe za czwarty kwartał 2013 roku :) W czwartym kwartale 2013 roku (październik - grudzień) otrzymaliśmy jako Koty

  • Podsumowanie sierpnia i września

    Co nas spotkało w sierpniu i we wrześniu... - Dzięki leczeniu i odpowiedniej opiece udało się uratować przed amputacją łapkę Frania :) Wciąż widać różni

  • Podsumowanie lipca

    Co nas spotkało w lipcu... - Na naszych aukcjach Allegro na nowych nabywców wciąż czeka niewielka ilość kalendarzy "Wybierz Miśka" na 2013 rok d