Blog > Komentarze do wpisu
Podsumowanie października

Pora na małe podsumowanie października.

Wciąż potrzebujemy:

- Mamunia z Krzysią poszukują nieustannie nowego opiekuna, który pokochałby je obie i przygarnął jako koci dwupaczek :) Obie kotki poszukują też wirtualnego opiekuna, który chciałby raz w miesiącu przekazywać dla nich dowolną kwotę pozwalającą na zakup karmy, żwirku i zapewnienia podstawowych zabiegów medycznych. Jeśli jesteś zainteresowany drogi czytelniku adopcją tych kotek lub wsparciem finansowym - daj nam znać: kocieadopcje@gazeta.pl. Wpłaty dla obu kotek powinny w tytule zawierać hasło "Mamunia i Krzysia BLOX"

- Ten prześliczny kocurek Kazio nieustannie poszukuje dla siebie domku z kochającym opiekunem oraz wsparcia finansowego. Kocurek trafił do nas w wyniku interwencji ze zranioną szyjką (zdjęcia w naszej galerii - uwaga - mogą być drastyczne). Kiciuś w wyniku leczenia oraz troskliwej opieki jest już praktycznie gotowy do pokochania nowego Opiekuna. Jeśli możesz pomóc Kaziowi wpłacając choćby najdrobniejszą kwotę - pamiętaj by wpisać w tytule przelewu KAZIO BLOX.

Wciąż też aktualne są nasze pilne potrzeby z września. Poniżej przypominamy je wszystkie.

- Buranio wciąż poszukuje 4 kanapek :) Jeśli chcesz się przyłączyć do poszukiwań - opowiedz o nim znajomym lub podziel się kanapką :) Pamiętaj, że Buranio ma swój wątek rozliczeń na naszym blogu kocieadopcje.blox.pl . Jeśli chcesz możesz dorzucić małe conieco z dopiskiem Buranio Blox.

- Lucek Mizialski wciąż szuka stałego domku dla siebie. Wciąż czeka, aż ktoś go pokocha i podaruje mu stały kocyk, podusię, miseczki i przygarnie do swojego serca. Lucek nie pogardzi też drobniakami ze świnki skarbonki na profilaktykę. Bardzo mu się przyda każdy grosik, bo jakby nie było jest kotkiem o obniżonej odporności (FIV)... (z dopiskiem Lulek BLOX)

- Nasz szkrab z Rzeszowa - Toluś wciąż czeka ze spakowanym plecaczkiem na swojego Człowieka. Bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku dokocenia. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony, przebadany na choroby zakaźne. I ma niezwykły charakter - mruczy na sam widok człowieka... Kiciuś bardzo potrzebuje dobrego domku. Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 608348950, e-mail: zuzinka96@wp.pl

- Bielańskie koty przypominają, że jako kotusie wolno żyjące bardzo potrzebują pomocy przed i w czasie zimy. Napełnijmy ich brzuszki, przygotujmy ich zdrówko na nadchodzące niskie temperatury. Każda złotówka w ich przypadku jest bezcenna. Jeśli chcesz im pomóc - zapraszamy na nasz blog kocieadopcje.blox.pl do działu "możesz pomóc". I zapraszamy do ich rozliczeń. (dopisek BIELANY BLOX)

- Cykorka poszukuje nieustająco wirtualnych opiekunów, którzy chcieliby w miesiącu przeznaczyć niewielkie kwoty na napełnienie jej miseczki. (dopisek CYKORKA BLOX)

Co nam się udało :)

- Odwiedziliśmy Cynamonka w jego nowym domku. To było dla nas niezwykłe wydarzenie. Niesamowite jest zobaczenie dawnego podopiecznego - bezpiecznego, kochanego przez opiekunów, pogodnego i zrelaksowanego we własnych czterech ścianach :)

 

- Czy to w wyniku akcji "Przygarnij książkę - napełnij koci brzuszek", którą rozpoczęliśmy w październiku, czy to za sprawą przypadku na jednej z naszych książkowych aukcji na Allegro padł nasz rekord. Została zakupiona książka "Bajki" Sutiejewa za kwotę 81,99 zł! To niezwykły wynik jeśli zerkniemy na naszą kwotę wywoławczą - 5 zł :) Ogromnie dziękujemy osobie, która przekazała nam tą magiczną książkę jak i osobom biorącym udział w licytacji!

+

- Gucio i Zuzia znaleźli wirtualną opiekunkę! Ola odwiedziła nas latem, gdy mieliśmy całkowity zastój w adopcjach, ponieważ była ciekawa jak funkcjonuje jeden z naszych domów tymczasowych i jacy są nasi podopieczni na "żywo" :] W październiku podjęła decyzję o objęciu opieką Zuzi i Gucia - czyli naszych podopiecznych o wyjątkowo silnych charakterach. Z uwagi na chorobę Zuzi i na problemy emocjonalne Gucia takie wsparcie jest dla nas ogromną pomocą.

- W kalendarzu świąt nietypowych odnaleźliśmy Dzień Żywności - 16.10 - fart chciał, że chwilę wcześniej od Opiekunów Cynamonka otrzymaliśmy kolejne wsparcie w postaci kocich chrupków i saszetek. Dzięki temu wsparciu mogliśmy przygotować dla dawnych kumpli Cynamonka wyjątkowy poczęstunek.

- Dzięki darom rzeczowym od opiekunów Cynamonka w październiku Dom Tymczasowy Poddasza i Mamuśki miał tyle karmy dla kocich podopiecznych, że jedyne, co musieliśmy zakupić to żwirek :) To było dla naszych funduszy ogromnym odciążeniem i pomogło nam stanąć na nogi!

http://www.youtube.com/user/Kotyzoo#p/a/u/0/F1-TbMEIckQ

- Dzięki pierwszej wpłacie od Oli - wirtualnej opiekunki Gucia, mogliśmy zakupić upragniony wkład do Feliwaya. Gucio poczuł od razu różnicę :] I mógł w końcu opuścić izolatkę na dłużej niż na kilka godzin. Na filmiku zrelaksowany Gunio.

- W trakcie trwania tygodnia Zuzi na Facebooku kicia otrzymała niezwykły prezent - koci transporterek. Panna od razu poczuła się w nim jak u siebie. Nasz szef szefów kociej mafii ma oficjalnie swoją własną siedzibę :] Transporterek polubiły też bardzo pozostałe kociste!

 

środa, 02 listopada 2011, kocieadopcje

Polecane wpisy

  • Podsumowanie okresu październik - grudzień 2013

    Z opóźnieniem przedstawiamy podsumowanie finansowe za czwarty kwartał 2013 roku :) W czwartym kwartale 2013 roku (październik - grudzień) otrzymaliśmy jako Koty

  • Podsumowanie sierpnia i września

    Co nas spotkało w sierpniu i we wrześniu... - Dzięki leczeniu i odpowiedniej opiece udało się uratować przed amputacją łapkę Frania :) Wciąż widać różni

  • Podsumowanie lipca

    Co nas spotkało w lipcu... - Na naszych aukcjach Allegro na nowych nabywców wciąż czeka niewielka ilość kalendarzy "Wybierz Miśka" na 2013 rok d