Blog > Komentarze do wpisu
Podsumowanie września

Pora na małe podsumowanie września.

Wciąż potrzebujemy:

- Buranio wciąż poszukuje 4 kanapek :) Jeśli chcesz się przyłączyć do poszukiwań - opowiedz o nim znajomym lub podziel się kanapką :) Pamiętaj, że Buranio ma swój wątek rozliczeń na naszym blogu kocieadopcje.blox.pl . Jeśli chcesz możesz dorzucić małe conieco z dopiskiem Buranio Blox.

- Lucek Mizialski wciąż szuka stałego domku dla siebie. Wciąż czeka, aż ktoś go pokocha i podaruje mu stały kocyk, podusię, miseczki i przygarnie do swojego serca. Lucek nie pogardzi też drobniakami ze świnki skarbonki na profilaktykę. Bardzo mu się przyda każdy grosik, bo jakby nie było jest kotkiem o obniżonej odporności (FIV)... (z dopiskiem Lulek BLOX)

- Nasz szkrab z Rzeszowa - Toluś wciąż czeka ze spakowanym plecaczkiem na swojego Człowieka. Bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku dokocenia. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony, przebadany na choroby zakaźne. I ma niezwykły charakter - mruczy na sam widok człowieka... Kiciuś bardzo potrzebuje dobrego domku. Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 608348950, e-mail: zuzinka96@wp.pl

- Bielańskie koty przypominają, że jako kotusie wolno żyjące bardzo potrzebują pomocy przed i w czasie zimy. Napełnijmy ich brzuszki, przygotujmy ich zdrówko na nadchodzące niskie temperatury. Każda złotówka w ich przypadku jest bezcenna. Jeśli chcesz im pomóc - zapraszamy na nasz blog kocieadopcje.blox.pl do działu "możesz pomóc". I zapraszamy do ich rozliczeń. (dopisek BIELANY BLOX)

- Cykorka poszukuje nieustająco wirtualnych opiekunów, którzy chcieliby w miesiącu przeznaczyć niewielkie kwoty na napełnienie jej miseczki. (dopisek CYKORKA BLOX)

Co nam się udało :)

- Na początku była paczuszka dla Burania. Kiciuś i jego przyjaciele dostali od sklepu Go-Dog 3 kg chrupków 3 opakowania przysmaczków oraz zestaw obróżek dla kotów i zabawki. 

- Paczuszka Burania zapoczątkowała łańcuszek dzielenia się :) najpierw Buranio podzielił się chrupkami z kocimi kumplami ze swojego domu tymczasowego, potem przysmaczkami z kotami ze schroniska w Milanówku, a obróżki trafiły na koci bazarek, z którego dochód pozwolił nam opłacić wyróżnienia aukcji ogłoszeniowych na Allegro :)

- Dom tymczasowy Poddasza i Mamuśki obchodził 4 lata istnienia :) Zostało to uczczone i uwiecznione :)

 

- W kawiarni Kafka odbył się kiermasz, dzięki któremu udało nam się podreperować budżet kotów wolno żyjacych z Bielan :)

- Kacperek - obecnie Cynamonek - znalazł stały dom! I to jest wiadomość, która dla każdego domu tymczasowego jest najważniejsza i najcenniejsza - trafił do niezwykłego domu, dołączył do dwóch kocurków, zaaklimatyzował się w ciągu zaledwie tygodnia i pokochał swojego małego dwunożnego duszka :) 

 

środa, 05 października 2011, kocieadopcje

Polecane wpisy

  • Podsumowanie okresu październik - grudzień 2013

    Z opóźnieniem przedstawiamy podsumowanie finansowe za czwarty kwartał 2013 roku :) W czwartym kwartale 2013 roku (październik - grudzień) otrzymaliśmy jako Koty

  • Podsumowanie sierpnia i września

    Co nas spotkało w sierpniu i we wrześniu... - Dzięki leczeniu i odpowiedniej opiece udało się uratować przed amputacją łapkę Frania :) Wciąż widać różni

  • Podsumowanie lipca

    Co nas spotkało w lipcu... - Na naszych aukcjach Allegro na nowych nabywców wciąż czeka niewielka ilość kalendarzy "Wybierz Miśka" na 2013 rok d